Як отримати Дія.Підпис?

ID-картка або біометричний закордонний

5 хвилин

Дія.Підпис undefined кваліфікований електронний підпис, який ви можете використовувати для підписання документів у застосунку Дія та онлайн.

Його можна отримати, якщо у вас є ID-картка або біометричний закордонний паспорт у застосунку Дія.

Дія.Підпис і електронний документ undefined це зручні та надійні інструменти роботи з інформацією в електронному вигляді.

Термін Дія.Підпису undefined один рік або до моменту його видалення. Створення Дія.Підпису undefined безоплатна послуга.

Як отримати Дія.Підпис?

 1. Авторизуйтесь у застосунку Дія.
 2. Перейдіть до undefinedМенюundefined - undefinedДія.Підписundefined.
 3. Натисніть undefinedСтворитиundefined.
 4. Підтвердьте особу через перевірку за фото, NFC або BankID.
 5. Придумайте 5-значний код для Дія.Підпису.

Готово! Тепер ви можете підписувати документи в Дії та онлайн.

FAQ

Використовувати підпис можна під час замовлення послуг у мобільному застосунку та на порталі Дія. Щоб авторизуватись або підписати заяву на порталі Дія, відскануйте згенерований на порталі QR-код, що запустить процедуру підпису. Мінцифра зараз працює над розширенням кола можливостей Дія.Підпису.
 

Ні. Якщо ви хочете скористатися Дія.Підпис з іншого смартфона, то вам доведеться авторизуватися в Дії та створити новий Дія.Підпис. Водночас попередній Дія.Підпис автоматично видалиться.

 

Перед кожним підписанням вам потрібно пройти підтвердження особи через перевірку за фото, NFC або BankID та ввести PIN-код для Дія.Підпису. Щоб ніхто, крім вас, не зміг підписати ваші документи.

 

 1. Ви натискаєте «Підписати».
 2. Підтверджуєте особу через перевірку за фото, NFC або BankID.
 3. Введіть PIN-код для Дія.Підпису.
 4. Готово!

Дія.Підпис — це кваліфікований електронний підпис, але в новій реалізації.
 

Це дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Електронний підпис може зберігатися у вигляді MobileID, підпису на ID-картці чи захищеному носії інформації. Таким підписом ви можете підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.
 

Є три варіанти:
У кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг із переліку.
В особистому кабінеті Приват24 або у відділенні банку — для клієнтів ПриватБанку послуга безоплатна.
У інформаційно-довідковому департаменті Державної податкової служби, Міністерстві внутрішніх справ України — безоплатно.
 

 1. Перейдіть за посиланням.
 2. Виберіть тип носія особистого ключа, введіть пароль та натисніть «Зчитати ключ». 
 3. Виберіть документ для підписання та натисніть «Продовжити».
 4. Перевірте назву документа та натисніть «Підписати файл».

Все готово! Підписаний документ збережеться автоматично. Якщо цього не сталося, натисніть кнопку «Зберегти файл».
Строк дії кваліфікованого електронного підпису складає 1-2 роки. Щоб продовжити його використання, ви можете просто поновити строк дії онлайн через вебсайт надавача. Електронний ключ до підпису радимо зберігати на змінному носії, наприклад, на флешці.

Щоб отримати електронний підпис, зверніться до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів, надавши заповнену реєстраційну форму, ваші паспортні дані та номер платника податків. Вартість послуги становить близько 200 гривень, але може відрізнятися в різних центрах сертифікації ключів. Повний перелік таких центрів — за посиланням.

Користувачі ПриватБанку можуть отримати електронний підпис безоплатно в особистому онлайн-кабінеті Приват24 або у відділенні банку.

Електронний ключ до підпису радимо зберігати на знімному носії, наприклад, флешці.

 

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

 • facebook
 • telegram
 • whatsApp