Як додати закордонний паспорт у застосунок Дія?

Потрібно:

біометричний закордонний паспорт

Час:

10 секунд

🔹 Авторизуйтеся в застосунку зручним для вас способом undefined через NFC або BankID. Після авторизації біометричний закордонний паспорт або закордонний паспорт, виданий після 2015 року, автоматично відобразиться в Дії за наявності всіх даних у реєстрі ДМС. Закордонний паспорт, виданий до 2015 року, не підтягнеться в застосунок.

🔹 Щоб отримати біометричний закордонний паспорт, зверніться до найближчого управління ДМС, у ЦНАП або центр обслуговування undefinedПаспортний сервісundefined.

🔹 Записатися в чергу для оформлення паспорта можна тут.

FAQ

Можуть траплятися випадки, які залежать від версії застосунку або ж реєстру, з якого підвантажується документ. Ось найпоширеніші причини відсутності закордонного паспорта в Дії та поради щодо їх усунення:

1. Перевірте чи оновлена версія застосунку: https://go.diia.app/

2. Можливо, картка платника податків (РНОКПП) в Дії не пройшла верифікацію. Перевірте, чи коректно внесені дані в банку або спробуйте авторизуватися через інший.

3. При оформленні ID-картки не внесли РНОКПП або внесли з помилкою. Зараз РНОКПП можуть внести в реєстр тільки після того, як оформлять новий документ. Після цього застосунок підвантажить документ.

4. Документ оформили, проте він очікує видачі в Державній міграційній службі.

5. Закінчився термін дії документа та потрібно його перевипустити в ДМС. Для перевірки стану паспорта можна скористатися сервісом nd.dmsu.gov.ua Уточніть у підрозділі ДМС, чому так сталося та як це виправити.

Якщо жодна з порад не допомогла, то зверніться до служби підтримки, щоб разом розв’язати питання.

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

  • facebook
  • telegram
  • whatsApp