Як додати свідоцтво про народження дитини в застосунок Дія?

Потрібно:

свідоцтво про народження дитини

Час:

2 хвилини

Щоб додати свідоцтво про народження своєї дитини до документів у застосунку, прогортайте до останньої картки в Документах у Дії та натисніть Додати документ undefined Свідоцтво про народження дитини. Введіть серію та номер свідоцтва. Дія перевірить дані в реєстрах і документи дитини зundefinedявляться у вашому застосунку.

FAQ

У Дію можна додати лише свідоцтва своїх неповнолітніх дітей. Власне свідоцтво про народження або свідоцтва повнолітніх дітей додати в застосунок неможливо.

 

Якщо свідоцтво втрачене, загублене чи пошкоджене — можна отримати документ повторно, він скасує силу попереднього. В інших ситуаціях одночасно додається первинне та повторні свідоцтва.

Усі свідоцтва мають однакову юридичну силу, якщо видача наступного свідоцтва не зупиняла дію попереднього з відповідною відміткою в Реєстрі. Якщо свідоцтво з'явилось у Дії, воно дійсне.

Дія отримує дані про свідоцтва з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. У реєстрі кожен актовий запис цивільного стану має статус щодо виданого свідоцтва — дійсне, анульоване, зіпсоване. Якщо свідоцтво про народження відобразилося в Дії, то воно дійсне.
Якщо у вас не прийняли документ у Дії, зверніться до служби підтримки та повідомте про цей випадок.

Випадки, у яких документ не підвантажиться:

 1. Якщо дані з відомостями про матір в актовому записі не збігаються. Наприклад, коли мама змінила прізвище після отримання свідоцтва. 
 2. Коли ваші прізвище, ім’я, по батькові та дата народження в картці платника податків у Дії не збігаються з відомостями у свідоцтві про народження.
 3. Якщо ви вносите свідоцтво не своєї дитини.
 4. Якщо ви намагаєтесь додати своє свідоцтво про народження.
 5. Якщо ви всиновили дитину або є його опікуном.
 6. Коли батьки позбавлені батьківських прав.
 7. Якщо допущені помилки при вводі серії та номера в застосунку. Перевірте уважно та спробуйте ще раз ввести українською.
 8. У разі великого навантаження на реєстр у час вводу серії та номера в застосунок. Спробуйте, будь ласка, пізніше.

Якщо жодна із порад не допомогла, зверніться до служби підтримки, щоб разом розв’язати це питання.

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

 • facebook
 • telegram
 • whatsApp