Як додати студентський квиток у застосунок Дія?

Потрібно:

студентський квиток

Час:

10 секунд

Після авторизації в застосунку студентський квиток автоматично відобразиться в Дії за наявності даних у реєстрі студентських (учнівських) квитків.

Випадки, у яких студентський може не відобразитися:

🔹 Студентський відсутній або має недійсний статус у реєстрі. Таке може бути, якщо у вас заочна форма навчання, якщо ви не замовляли студентський квиток або якщо ваш студентський недержавного зразка.

Перевірте його в реєстрі, з якого Дія підвантажує дані в застосунок: https://info.edbo.gov.ua/student-tickets/

Замовте студентський національного зразкаundefined синьо-білий із жовтими буквами на ньому або поєднаний із карткою банку.

Після видачі він автоматично підвантажиться в застосунок.

🔹 Помилка в РНОКПП або ПІБ в банку, через який авторизуєтесь або в студентському. Перевірте в банку, чи дані збігаються з тими, які вказані на студентському, або спробуйте авторизуватися через інший банк.

🔹 У Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) немає фото цифрового документа. Оновіть, будь ласка, у деканаті ПІБ та РНОКПП.

Якщо у вас студентський-книжечка або унікальний студентський квиток університету, то Дія не може автоматично відобразити такий документ.

Якщо хочете, щоб ваш студентський був доступний у Дії, то зверніться до деканату та замовте студентський квиток державного зразка.

FAQ

У Дії доступні цифрові студентські квитки на основі пластикових оригіналів студентського квитка державного зразка. Якщо у вас студентський-книжечка або унікальний студентський квиток університету, то Дія не може відобразити такий документ. Якщо ваш документ не підтягнувся, але ви хочете, щоб ваш студентський був доступний у Дії, то зверніться до деканату та замовте студентський квиток державного зразка.

Студентський квиток у Дії дає можливість: 

  1. Ідентифікувати вашу особу та підтверджувати статус студента. 
  2. Користуватись пільговим проїздом у міському, приміському та міжміському автомобільному та залізничному транспорті.
  3. Отримувати знижки в музеях та інших державних установах у сфері культури.
  4. Отримувати знижки за студентським квитком, де вони передбачені.

Цифровий студентський квиток у Дії має таку саму юридичну силу, як його паперовий аналог. Це визначена Постановою Кабінету Міністрів України №1051 від 18 грудня 2019 року. 
Водночас, якщо у вас вимагають пластиковий документ, зверніться до служби підтримки Дії.

Особливості використання студентського квитка в межах навчального закладу регулюються його регламентом. У разі, якщо у вас є ідеї та пропозиції щодо використання цифрового документа в закладі освіти, зверніться до деканату.

 

Якщо ви втратили студентський квиток, він все одно відображатиметься в застосунку Дія. Користуйтеся ним надалі, проте відновіть пластиковий аналог документа. Для цього зверніться до деканату.

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

  • facebook
  • telegram
  • whatsApp