Як додати паспорт у застосунок Дія?

Потрібно:

ID-картка

Час:

10 секунд

Авторизуйтеся в застосунку зручним для вас способом undefined через NFC або BankID. Після авторизації ID-картка автоматично відобразиться в Дії за наявності всіх даних у реєстрі ДМС.

Якщо у вас паспорт-книжечка, то такий документ не підтягується у застосунок. Оскільки інформація про нього міститься у картотеках.

Щоб отримати цифровий паспорт undefined ID-картку, зверніться, будь ласка, до найближчого управління ДМС, у ЦНАП або центр обслуговування undefinedПаспортний сервісundefined. Для її оформлення потрібен лише паперовий паспорт та картка платника податків.

Якщо ви ВПО, вам потрібно зібрати якомога більше документів, що посвідчують особу. Це можуть бути:

🔹 Закордонний паспорт.

🔹 Водійське посвідчення.

🔹 Атестат.

🔹 Диплом про вищу освіту.

🔹 Свідоцтво про шлюб.

🔹 Особова картка працівника.

Записатися в чергу для оформлення ID-картки можна тут.

FAQ

На жаль, паспорт-книжечка не відображається у застосунку. Такий документ не може бути перетворено на цифровий образ у Дії. Якщо ви хочете користуватися паспортом громадянина України в застосунку, то зверніться до органу Державної міграційної служби України, у ЦНАП або центр обслуговування «Паспортний сервіс». Після того, як ви зміните паспорт-книжечку на ID-картку, документ автоматично підтягнеться в Дію.

Можуть траплятися випадки, які залежать від версії застосунку або ж реєстру, з якого підвантажується документ. Ось найпоширеніші причини відсутності ID-картки в Дії та поради щодо їх усунення:

1. Перевірте, чи оновлена версія застосунку: https://go.diia.app/

2. Можливо, картка платника податків (РНОКПП) у Дії не пройшла верифікацію. Радимо перевірити, чи коректно внесли дані в банку або спробувати авторизуватися через інший.

3. При оформленні ID-картки не внесли РНОКПП або внесли з помилкою. Зараз РНОКПП можуть внести в реєстр тільки після того, як оформлять новий документ. Після цього застосунок підвантажить документ.

4. Документ оформили, проте він очікує видачі в Державній міграційній службі.

5. Закінчився термін дії документа та потрібно його перевипустити в ДМС. Для перевірки стану паспорта можна скористатисясервісом nd.dmsu.gov.ua Уточніть у підрозділі ДМС, чому так сталося та як це виправити.

Якщо жодна з порад не допомогла, зверніться до служби підтримки, щоб разом розв’язати питання.

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

  • facebook
  • telegram
  • whatsApp