Як додати довідку ВПО та оформити допомогу в застосунку Дія?

Потрібно:

ID-картка, біометричний закордонний паспорт або закордонний паспорт, виданий після 2015 року

Час:

2 хвилини

Оформлення допомоги для ВПО undefined комплексна послуга в застосунку Дія, де заявки на допомогу та довідку ВПО подаються одночасно. Просто подайте заявку на оформлення допомоги ВПО й чекайте на довідку ВПО в переліку своїх документів у Дії. Як це зробити:

🔹 Переконайтеся, що у вас встановлена остання версія застосунку Дія.

🔹 Зайдіть у Дію, натисніть Послуги ⟶ Оформлення допомоги для ВПО.

🔹 Вкажіть актуальну адресу поточного місця проживання.

🔹 Підтвердьте місце за допомогою геолокації.

🔹 Натисніть Зареєструватися без дітей, якщо не маєте дитини або хочете зареєструватися без неї. Якщо ж у вас є дитина й ви хочете оформити їй довідку переселенця та допомогу, дивіться інструкцію, як оформити довідку ВПО для дитини.

🔹 Для оформлення фінансової допомоги, натисніть Хочу отримати допомогу й виберіть картку єПідтримка. Якщо вам потрібна додаткова допомога, вкажіть, яка саме undefined медична, освітня та/або гуманітарна undefined і залиште контактні дані.

Перевірте, чи всі дані в заявці вказані правильно, та натисніть Надіслати.

Важливо: послуга доступна лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО.

FAQ

У Дії автоматично відобразиться ваша довідка та довідки малолітніх дітей, яких ви представляєте. Однак для того, щоб документи ваших дітей підтягнулися в застосунок Дія, у реєстрі ВПО в даних дітей має бути вказаний ваш РНОКПП (картка платника податків). Діти старші 14 років мають право на оформити довідку в Дії самостійно.

 

Цифрова довідка ВПО є офіційним документом! Її юридична сила визначена Постановою Кабінету Міністрів України №509 від 1 жовтня 2014 року.

 

Не знайшли відповідь?

Напишіть у підтримку Дії

  • facebook
  • telegram
  • whatsApp